چطور با همکارت خرید اقساطی کنیم؟

این روزها با نوسانات شدید ارز و تورم، خرید نقدی ملزومات زندگی هر روز سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. با این‌حال هیچ‌‍‌گاه نباید نیازهای خود یا خانواده‌یمان را فراموش کنیم، و این کار فقط با کمک خرید اقساطی اقلام یا دریافت اقساطی خدمات ممکن خواهد بود. برای استفاده از شرایط خرید اقساطی، داشتن یک کارت اعتباری خرید که بتواند نیاز افراد را به راحتی برآورده کند، می‌تواند بسیار راه‌گشا باشد.

در ادامه‌ی این مقاله با کارت اعتباری همکارت که می‌توانید به‌واسطه‌ی آن، خریدهای اقساطی خود را آسان انجام دهید، آشنا خواهید شد.

کارت اعتباری همکارت به دو صورت انفرادی و سازمانی به متقاضیان ارائه خواهد شد.

دریافت کارت انفرادی برای خرید اقساطی

در صورتی‌که جزو متقاضیان کارت اعتباری انفرادی همکارت برای خرید اقساطی هستید، با مراجعه به دفتر مرکزی گروه تجارت الکترونیک صدراکیان با نشانی خیابان ولیعصر، بین توانیر و پل همت،جنب شیرینی طلا، پلاک 2371، طبقه دوم، واحد 3 می‌توانید کارت خود را دریافت کنید.

دریافت کارت سازمانی برای خرید اقساطی

اگر سازمان شما قراردادی برای ارائه‌ی تسهیلات رفاهی و خرید اقساطی با همکارت منعقد کرده باشد، می‌توانید کارت خود را بدون مراجعه‌ی حضوری به دفتر مرکزی (گروه تجارت الکترونیک صدراکیان)، از طریق امور رفاهی سازمان خود دریافت کنید.

چه زمانی کارت اعتباری برای خرید اقساطی فعال می‌شود؟

راه‌های اطلاع یافتن از مراکز و به‌روزرسانی کارت اعتباری همکارت برای خرید اقساطی متنوع است. شما علاوه‌بر دنبال کردن صفحه‌ی اینستاگرام یا کانال تلگرام می‌توانید روش‌های زیر را در نظر داشته باشید.

اطلاع‌رسانی فعال‌سازی کارت از طریق پیامک برای خرید اقساطی

بعد از دریافت کارت، یک پیامک فعال‌سازی به همراه میزان اعتبار برای شما ارسال می‌شود که در آن‌صورت کارتتان فعال و قابل استفاده خواهد بود. در ادامه برای هرکدام از خریدهای اقساطی شما پیامکی حاوی رمز یکبار مصرف خرید اقساطی برای شما ارسال خواهد شد.

در نظر داشته باشید که فقط اطلاعیه‌های مهم کارت اعتباری همکارت از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

نصب اپلیکیشن همکارت برای خرید اقساطی

برای استفاده از همه‌ی امکانات همکارت مانند (اطلاع از میزان اعتبار، پیداکردن مراکز منتخب و…) نصب اپلیکیشن همکارت راحت‌ترین و بهترین گزینه است.

با استفاده از لینک ارسالی که در زمان فعال‌سازی کارت برای شما ارسال شده است، می‌توانید اپلیکیشن همکارت را روی تلفن‌همراه خود نصب کرده و از همه‌ی این امکانات در سریع‌ترین زمان بهره‌مند شوید.

شما می توانید در صفحه ابتدایی اپلیکیشن میزان اعتبار و توان خرید خود را پیدا کنید. همچنین از طریق مراکز خرید اقساطی می توانید تمام مراکز اطراف خود را به راحتی مشاهده کنید.

علاوه بر این برای پرداخت اقساط به صورت مستقیم و تجمیع شده هم لینکی در همین اپلیکیشن برای شما در نظر گرفته شده است.

جست‌وجوی مراکز موردنظر برای خرید اقساطی

در مرحله‌ی بعد، نوبت به انتخاب مرکز موردنظر و خرید یا دریافت کالا و خدمت موردنیاز می‌رسد، با مراجعه به قسمت مراکز اقساطی، لیست همه‌ی پذیرندگان برای شما نمایش داده می‌شود که با کلیک روی هرکدام تمام شرایط خرید، اعم از مدت‌زمان اقساط، تلفن، نشانی و میزان پیش‌پرداخت نیز قابل مشاهده است.

مراجعه‌ی حضوری برای خرید اقساطی

بعد از مشاهده‌ی مراکز، با مراجعه‌ی حضوری به مرکز منتخب می‌توانید نسبت به خرید اقساطی و یا خدمت اقساطی مد نظر خود اقدام کنید. در نظر داشته باشید که هیچ کدام از پذیرندگان بین شما و مشتریانی که خرید نقدی می کنند، تقاوتی قائل نخواهند شد.

ارائه‌ی شماره‌ی همکارت خود به پذیرنده

پس از انتخاب محصول و آماده شدن برای خرید اقساطی به صندوق فروشگاه مراجعه کنید. در نظرظ داشته باشید در بیشتر مراکز منتخب خرید اقساطی دارندگان همکارت بدون همراه‌داشتن کارت هم می‌توانند خرید خود را انجام دهند و تنها کافیست که شماره‌ی روی کارت اعتباری خود را در اختیار فروشنده قرار دهند.

دریافت پیامک رمز یک‌بارمصرف برای خرید اقساطی

در مرحله‌ی آخر، یک رمز یک‌بارمصرف که امنیت خریدتان را تضمین خواهد کرد، برای شما ارسال می‌شود، با ارائه پیامک حاوی رمز برای خرید اقساطی به فروشنده خرید شما تکمیل خواهد شد.

در بیشتر مراکز منتخب خرید اقساطی همکارت، پیش پرداختی نیاز نخواهد بود.

با خیال راحت خرید اقساطی کن چون

با همکارت هیچ خریدی سخت نیست!

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *