یکی از مهم‌ترین اصول ابتدایی در هر کشور، دسترسی آسان به بخش درمان است. دسترسی راحت به درمان همیشه به معنای نزدیک بودن به محل درمان نیست و این عبارت بیشتر برای خدمات ارزان و مناسب استفاده می‌شود.

این روزها با توجه به افزایش نرخ قیمت‌ها در اکثر خدمات، درمان و هزینه‌های آن هم از این قافله جا نمانده و هر روز افزایش پیدا می‌کنند. اما آیا افزایش هزینه‌های درمان باعث کاهش مراجعه‌ی بیماران به مراکز پزشکی می‌شود؟

با توجه به نیاز مبرم و دائمی انسان به خدمات درمانی هیچ‌گاه استفاده از خدمات درمانی کاهش پیدا نخواهد کرد، اما همان‌طور که سفر، خرید لباس و خرید غذاهای پر از مواد پروتئینی (مثل گوشت و مرغ) کم‌کم از سبد ماهیانه‌ی خانوار حذف شد، درمان هم به‌تدریج فقط در فوریت‌ها مورد استفاده خواهد بود.

برای مثال در حومه‌ی شهر تهران مراجعینی که با مشکل پوسیدگی دندان مواجه هستند، به‌دلیل هزینه‌ی بالای خدمات دندان‌پزشکی، به‌جای درمان دندان خود (پرکردن یا عصب‌کشی) آن را می‎کشند. ولی آیا اگر این هزینه‌ها به‌صورت اقساطی دریافت می‌شد، باز هم انتخاب این فرد کشیدن دندان بود؟!

خدمات درمانی مثل دندان‌پزشکی، چشم‌پزشکی، لیزیک، خرید عینک، شنوایی‌سنجی و خرید سمعک، فیزیوتراپی و ارتوپدی، آزمایش‌های لازم و… هر روز با افزایش قیمت روبه‌رو هستند و با اینکه جزو نیازهای هر فرد و خانواده‌ای هستند، اما باز هم استفاده از آن بسیار سخت شده است.

مسئولیت اجتماعی سازمان در قبال درمان در دسترس

گروه تجارت الکترونیک صدراکیان مانند هر سازمان دیگری علاوه‌بر اهداف خود، اهدافی نیز در جهت مسئولیت اجتماعی دارد و این مسئولیت باعث شده است تا برای آسان‌تر کردن استفاده از خدمات درمان گامی بلند بردارد. با استفاده از محصول گروه تجارت الکترونیک صدراکیان، به نام کارت اعتباری همکارت هر فرد می‌تواند تمام خدمات درمانی به‌جز جراحی‌های سنگین را به‌صورت اقساطی و بدون هیچ سودی انجام دهد و از فشار هزینه‌های یک باره بکاهد.

شرابط دریافت همکارت

شرایط دریافت کارت اعتباری همکارت آنقدر آسان است که تقریبا 80 درصد افراد بالای 18 سال می توانند آن را دریافت کنند. حال بهتر است که به بررسی شرایط دریافت کارت اعتباری همکارت برای متقاضیان بپردازیم:

  1. سن کمتر از 70 سال
  2. فیش حقوقی یا میانگین گردش حساب شش ماهه
  3. کارت ملی هوشمند یا شناسنامه جدید یا کارت تابعیت
  4. مدرک احراز محل سکونت مثل اجاره نامه یا قولنامه یا سند مالکیت
  5. نداشتن بدهی معوقه بانکی

در صورتی که فرد بخواهد اعتبار بیشتری کسب کند به دو مورد نیاز دارد:

  1. داشتن ضامن معتبر (شاغل بیمه دار، بازنشسته، دارای پروانه کسب)
  2. در 6 ماه گذشته بیمه داشته باشید یا بازنشسته باشید یا پروانه کسب داشته باشید

در این صورت می توانید تا سقف 50 میلیون ریال اعتبار از کارت اعتباری همکارت دریافت کرده و از خدمات متنوع آن استفاده کنید.

دیگر خدمات همکارت

لازم است بدانید که علاوه بر خدمات متنوع درمان که به صورت اقساطی برای دارندگان همکارت آماده استفاده است، خدمات و فروشگاه های دیگری مثل، آرایشگاه ها، سالن ها و کلینیک های زیبایی، جراحی بینی، کاشت مو، بیمه، خدمات و تعمیرات ماشین، پوشاک، کفش، ساعت، بدلیجات، طلا و نقره، کالاهای الکترونیک مثل یخچال و تلویزیون، کالاهای دیجیتال مثل لپ تاپ و موبایل، فرش، مبلمان، کاغذ دیواری، کابینت، تشک، پرده و روتختی و….. آماده همکاری با دارندگان همکارت هستند.

اما در این مقاله میخواهیم بیشتر به درمان اقساطی بپردازیم، پس صحبت در مورد دیگر موارد را به مقالات دیگر واگذار می کنیم.

همانطور که پیشتر گفتیم بسیاری از افراد با توجه به افزایش هزینه دریافت خدمات درمانی آن ها را رها کرده یا خدمات مشابه ارزان تر ولی با کیفیت پایین تر انتخاب می کنند. همکارت با ارائه خدمات اقساطی بدون سود با اقساط بلند مدت این امکان را بوجود می آورد که به راحتی در هنگام نیاز بهترین خدمت را در اختیار بگیریم.

به طور مثال در بحث خدمات دندانپزشکی که یکی از متنوع ترین خدمات همکارت است به راحتی می تواند بدون پیش پرداخت با اقساط 12 ماهه تحت درمان قرار گرفت. جالب تر آنکه حتی نیاز به بیمه تکمیل درمان هم نمی باشد. به طور مثال بیمار می تواند یک ایمپلنت 10 میلیون تومانی را بدون پیش پرداخت و با ماهی 834 هزارتومان انجام دهد.

خدمات درمان اقساطی فقط به دندانپزشکی خلاصه نمی شود، مثلا برای چشم پزشکی و خرید عینک، کارت اعتباری همکارت بین 5 تا 12 ماه پذیرنده به دارنده کارت معرفی می کند تا بتواند از خدمات درمان اقساطی استفاده کند.

در جدول زیر دیگر دسته بندی های درمان اقساطی و تعداد قسط آن آمده است:

نوع خدمت دندانپزشکی

چشم‌پزشکی

آزمایشگاه شنوایی‌سنجی توانبخشی جراحی بینی کاشت مو
تعداد اقساط 6 تا 12 ماه 5 تا 12 ماه 4 تا 6 ماه 3 ماه 4 ماه 7 تا 10 ماه 4 تا 9 ماه

 

با توجه به جدول بالا به راحتی می توانید خدمت مورد نیاز خود را انتخاب و بعد از دریافت همکارت در جهت رفع آن بکوشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *