آیا انواع برند ایمپلنت های موجود در ایران را می شناسید؟ آیا مزایا و قیمت ایمپلنت آمریکایی را می دانید؟ ایمپلنت های آمریکایی را می توان یکی از برندهای شناخته شده در دنیا دانست. کیفیت ایمپلنت های آمریکایی توانسته رضایت بسیاری از مردم را به خود جلب نماید. در ادامه به معرفی 4 برند برتر ایمپلنت آمریکایی خواهیم پرداخت. خواندن این مقاله را از دست ندهید.

خرید همکارت

معرفی 4 برند برتر ایمپلنت آمریکایی :

برند آمریکایی از جمله برندهای معروف و محبوب برای ایمپلنت دندان محسوب می شود. در این بخش قصد داریم به معرفی چهار برند برتر و شناخته شده ایمپلنت آمریکایی بپردازیم. برای انتخاب قطعی نوع و برند ایمپلنت حتما با دندانپزشک متخصص مشورت انجام دهید. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ایمپلنت زیمر : یکی از بهترین ایمپلنت های آمریکایی را می توان برند زیمر معرفی کرد. قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر بسیار بالا می باشد. اما در عوض این ایمپلنت از دوام و استحکام بالایی برخوردار است. هم چنین ایمپلنت Zimmer سازگاری زیادی با بدن انسان دارد و در مقایسه با سایر ایمپلنت ها به مرور زمان کم تر دچار خوردگی می شود.

قیمت ایمپلنت آمریکاییقیمت ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت تری آی : از مزایای این نوع ایمپلنت می توان به جلوگیری از تحلیل استخوان پس از فرآیند ایمپلنت اشاره کرد. قیمت بالای ایمپلنت 3I به خاطر کیفیت و طول عمر بالای آن می باشد.

هزینه دندانپزشکی

ایمپلنت بایوهورایزنز : برند ایمپلنت Biohorizons را می توان از جمله برندهای شناخته شده آمریکایی دانست. تسریع روند استخوان سازی و کاهش تحلیل استخوان از مهم ترین ویژگی این نوع ایمپلنت می باشد. ایمپلنت بایوهورایزنز کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه ای دارد.

ایمپلنت نابل بایوکر : برای کاشت دندان بدون فیکسچرهای تیتانیومی از روش ایمپلنت نابل بایوکر می توان استفاده کرد. برای کاهش هزینه های ایمپلنت، کارت تخفیف دندانپزشکی همکارت بهترین گزینه می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *