جدیدترین خدمت برای مشترکان همکارت خرید کالای اساسی اقساطی با اقساط بلند مدت و با کارمزد بسیار پایین سالانه 4 درصد است. سقف اعتبار 30 میلیون تومان بوده و اعتبار بدون سود است.

با توجه به نوسانات بازار خواربار این بخش از خدمت برای مشترکین بسیار جذاب است. شخص می تواند تمام یا بخشی از موجود کارت اعتباری را در این بخش هزینه کند.

کارت-اعتباری-همکارت-اقساطی

کارت اعتباری همکارت اولی کارت اعتباری غیربانکی

محدودیتی برای انتخاب نوع کالای فروشگاهی وجود ندارد و مشترک می تواند از تمام کالا ها خرید انجام دهد. این اعتبار در حال حاضر 6 ماهه ارائه می شود ولی امکان خرید 36 ماهه در طرح های سفارشی سازمانی برای برخی گروه های فروشگاهی وجود دارد.  این اعتبار مختص به گروه های بزرگ، سازمان ها و شرکت هاست. در فاز بعدی طرح امکان ارائه این خدمت به مشترکین انفرادی به وجود خواهد آمد.

سازمان ها با ایجاد این خدمت کمک بزرگی به پرسنل خود می کنند. دلیل آن جلوگیری از آسیب دیدن پرسنل به خاطر نوسانات تورمی است. شرکت های خصوصی و اتحادیه ها هم می توانند با برخی ملاحظات برای پرسنل خود خرید کالای اعتباری اقساطی را تسهیل کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره تلفن 02144281000 داخلی دو و یا سه تماس بگیرید.

نکته حائز اهمیت این است که مشترک برای استفاده از سایر خدمات همکارت محدودیتی ندارد. شخص می تواند علاوه بر خرید کالای اساسی اقساطی از تمام خدمات زیر بهره مند شود:

1- خدمات درمانی شامل دندانپزشکی اقساطی ، خدمات زیبایی ، کلینیکی و بیمارستانی

2- خرید کالای دیجیتال اقساطی  مثل موبایل ، لپ تاپ و تبلت

3- خرید لوازم خانگی اقساطی شامل مبلمان ، لوازم برقی ، دکوراسیون و پرده و لوستر

4- خدمات گردشگری شامل هتل و مهمانسرا در کل کشور و خرید تخفیفی بلیط سیستمی هواپیما

5- خرید پوشاک اقساطی

علاوه بر خدمات فوق امکان خرید تخفیفی برای بسیاری از کالاها و خدمات در سراسر کشور وجود دارد. سازمان می تواند نوع خدمت را اعتباری و یا تخفیفی و با توامان برای پرسنل ایجاد کند.

امکان ایجاد خدمت سفارشی هم وجود دارد. سازمان می تواند در مناطق خاص سفارش ایجاد خدمتی خاص را برای پرسنل خود داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با شماره تلفن 02144281000  تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.