خرید دکوراسیون منزل اقساطی یک فرصت استثنایی برای شما

پیشگفتار

دکوراسیون منزل و اصول چیدمان آن امروزه یک مسئله بسیار مهم است. همانطور که میدانیم، دکوراسیون منزل سبک های متفاوتی دارد. ممکن است شما بخواهید بعد از گذر چند سال، دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید. این پروسه شامل هزینه های مختلفی می شود. خوب است تا بدانید با خرید دکوراسیون منزل اقساطی می توانید بهترین و زیباترین وسایل را برای منزل خود تهیه کنید. اما چگونه؟

با ما همراه باشید تا شما را با شرایط خرید دکوراسیون منزل اقساطی و جزئیات آن آشنا کنیم.

خرید دکوراسیون منزل اقساطی

خرید دکوراسیون منزل اقساطی چه شرایطی دارد

قطعا زمانی که صحبت از قسطی بودن می شود، باید از شرایط اقساط مطلع شد. شاید این موضوع برای بسیاری از افراد جالب باشد که می توان دکوراسیون منزل اقساطی و لوازم منزل اقساطی تهیه کرد؛ آن هم با بهترین شرایط! اما می پرسید چگونه؟ فقط و فقط با کارت غیر بانکی همکارت!

همکارت یک کارت اعتباری غیربانکی است. آیا می دانید غیر بانکی بودن این کارت چه کمکی به شما می کند؟ این موضوع موجب می شود تا شما بدون نیاز به طی کردن مراحل بانکی، کارت اعتباری خود را دریافت کنید.

حال این کارت چه شرایطی را فراهم می کند که شما می توانید با استفاده از آن دکوراسیون اقساطی خریداری کنید؟ و یا شرایط دریافت این کارت چیست؟ برای دریافت همکارت شما باید دو چک صیادی به مبلغ 10 میلیون تومان ارائه دهید که مدت آنها 6 و 12 ماهه است. این چک ها فقط به منظور ضمانت از شما گرفته می شوند و پس از گذشت 6 ماه از شروع اقساطتان، اولین چک به شما برگردانده می شود. چک بعدی پس از پایان اقساط به شما بازگردانده می شود.

حال در صورتی که مبلغ اقساط خود را به موقع پرداخت کنید، نزد همکارت خوش حساب شناخته می شوید و می توانید در سری های بعدی، اعتبار بیشتری در همکارت داشته باشید. در صورتی که در این خصوص ابهامی برای شما به وجود آمد، می توانید با شماره تلفن 02144281000 تماس حاصل فرمایید و یا به سایت ما به نشانی همکارت مراجعه نمایید. شما می توانید از این روش ها، اطلاعات بیشتری در خصوص شرایط دریافت همکارت کسب کنید. حال بهتر است تا بررسی کنیم شما چه وسایلی را می توانید به صورت قسطی و برای دکوراسیون منزلتان تهیه کنید.

خرید دکوراسیون اقساطی شامل چه مواردی می شود

خرید دکوراسیون یکی از جذاب ترین بخش های خرید برای منزل است. شما می توانید بهترین و به روزترین متریال ها را برای منزل خود خریداری کنید؛ آن هم به صورت اقساطی!

دکوراسیون منزل، سبک های متفاوتی دارد. از جمله پرتکرارترین سبک ها برای منزل، سبک کلاسیک و سبک مدرن است. شما برای اینکه این سبک ها را در منزل خود پیاده سازی کنید، به متریال ها و وسایل گوناگونی نیاز دارید. حال بهتر است تا بررسی کنیم این متریال ها و وسایل چه چیزهایی هستند؟

دکوراسیون منزلتان را با یک خرید عالی متحول کنید

  • فرش

یکی از مهمترین وسایلی که در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرد، فرش است. شما با هر سبکی که مد نظرتان است و کاملا منطبق با سلیقه شخصی تان می توانید فرش تهیه کنید. با شرایط دکوراسیون اقساطی، خرید فرش یک خرید ایده آل و لذت بخش خواهد بود.

دکوراسیون منزلتان را با یک خرید عالی متحول کنید

  • مبل

یکی دیگر از ضروری ترین وسایلی که شما می توانید به عنوان دکوراسیون منزل اقساطی آن را تهیه کنید، مبل است. انواع مبل های کلاسیک، سلطنتی، راحتی و… را فقط به صورت اقساطی تهیه کنید و دکوراسیون داخلی منزلتان را متحول کنید. مبل یکی از اصلی ترین لوازم منزل است که نقش بسیار مهمی را در دکوراسیون داخلی منزل ایفا می کند.

  • ساعت و لوستر

از گذشته تا به امروز خرید لوستر نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل داشته است. لوستر زیبایی بسیار خیره کننده ای را در دکوراسیون داخلی منزل به وجود می آورد؛ به خصوص اگر با ساعت سِت شود. ساعت و لوستر جزو تاثیرگذارترین متریال ها در دکوراسیون داخلی منزل هستند. شما می توانید این متریال های لازم برای دکوراسیون منزلتان را به صورت اقساطی و با استفاده از همکارت خود خریداری کنید.

  • پرده

یکی دیگر از لوازمی که در دکوراسیون منزل و زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی می گذارد، پرده است. همانطور که میدانید انواع مدل پرده ها با پارچه های مختلف در رنگ بندی و تنوع بالا در بازار موجود است. شما می توانید بسته به سلیقه و همچنین سبک دکوراسیون منزلتان، پرده شیک و زیبا خریداری کنید. این کار را می توانید با استفاده از همکارت خود انجام دهید.

  • آباژور

آباژورهای کنار سالنی یکی دیگر از متریال های خاص و زیبا در دکوراسیون داخلی منزل هستند. شما می توانید در خرید دکوراسیون منزل اقساطی آباژورهای زیبایی را خریداری کنید. این آباژورها انواع مختلفی دارند که شما می توانید آنها را به صورت پایه دار و یا رومیزی تهیه کنید.

  • انواع متریال های چوبی

در دکوراسیون داخلی منزل، انواع متریال های چوبی به کار گرفته می شود. این متریال ها عبارتند از میز عسلی، میز جلو مبلی، میز تی وی، چوب لباسی و جاکفشی و… شما می توانید با استفاده از همکارت خود، این متریال ها را کاملا هماهنگ و زیبا خریداری کنید و در دکوراسیون داخلی منزلتان، فضای زیبا و هماهنگی را ایجاد کنید. خرید تمامی این وسایل در قالب دکوراسیون منزل اقساطی و با همکارت امکان پذیر است.

دکوراسیون داخلی منزل

خرید متریال های چوبی برای

سخن پایانی

دکوراسیون داخلی و چیدمان آن برای همه به شدت اهمیت دارد. هر کسی دوست دارد تا خانه خود را با سلیقه شخصی خودش بچیند و سبک ایده آل خودش را در منزلش پیاده سازی کند.

بهتر است بدانید :

همکارت خدمت جدیدی برای شما اماده کرده که ا استفاده از ان میتوانید تمام خدمات درمان را از جمله درمان اقساطی ، دندانپزشکی اقساطی ، خدمات زیبایی اقساطی و … را دریافت کنید.

 

مسلما خرید تمامی وسایل مورد نیاز برای دکوراسیون داخلی آن هم به صورت یکجا ممکن نیست. بنابراین ما در این بخش به خرید دکوراسیون منزل اقساطی اشاره کردیم و شرایط آن را برای شما عنوان کردیم. شما می توانید تمامی لوازم و وسایلی را که در بالا به آنها اشاره کردیم، به صورت اقساطی خریداری کنید و سپس به صورت ماهانه اقساط آن را پرداخت کنید.

با این کار، از لحاظ مالی به شما فشار نمی آید و می توانید راحت و بدون دردسر، لوازم مورد نیازتان را خریداری کنید. به خاطر داشته باشید تمامی این وسایل و لوازم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و کاملا مطابق با جدیدترین متد روز طراحی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مطلع شدن از جزئیات خرید می توانید با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید و یا به سایت ما به نشانی www.hamcart.com  مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.