دندانپزشکی اقساطی با کارت اعتباری همکارت

خدمات دندانپزشکی اقساطی که شما می توانید با کارت اعتباری همکارت دریافت کنید شامل موارد زیر است. این خدمات در مراکزی ارائه می شود که تعرفه عادی مشتریان همکارت با سایر مشتریان آن مرکز تفاوتی ندارد و مشترکین کارت اعتباری همکارت هنگام پرداخت مبلغ، از شرایط ویژه پرداخت به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت برخوردار می شوند.

هدف همکارت ارائه خدمات با کیفیت و بدون تفاوت با مشتریانی است که به صورت نقد پرداخت می کنند. به همین دلیل تعرفه داخلی هر مرکز که برای تمام مشتریان یکسان است مبنا قرار می گیرد. هم اکنون حدود 80 مرکز دندانپزشکی در سطح شهر تهران مشغول خدمت رسانی به کارت های اعتباری همکارت می باشند.

لیست مراکز همکارت

کارت-اعتباری-همکارت-اقساطی

کارت اعتباری همکارت اولین کارت اعتباری غیربانکی

خدمات دندانپزشکی تحت پوشش کارت اعتباری همکارت شامل موارد زیر می شود

 • خدمات ترمیمی شامل معاینه پرکردن و کشیدن دندان
 • خدمات اندو و عصب کشی
 • انواع جراحی دندان شامل جراحی دندان عقل و کشیدن ریشه باقی مانده
 • ارتودنسی دندان
 • خدمات پریو شامل جرمگیری ، افزایش طول تاج و غیره
 • پروتز دندان شامل دست دندان مصنوعی
 • خدمات دندانپزشکی اطفال
 • ایمپلنت دندان
 • لمنیت دندان و کامپوزیت دندان

خرید همکارتجهت اطلاع از تعرفه ها، هماهنگی جهت نوبت دهی و سایر موارد مرتبط با دندانپزشکی با شماره تلفن 02144281000 تماس حاصل فرمایید.

مشترکان عادی همکارت می توانند علاوه در دریافت تخفیف دندانپزشکی به دو روش از خدمات دندانپزشکی اقساطی استفاده کنند :

خدمات دندانپزشکی اقساطی

روش اول دریافت کارت اعتباری همکارت: ( درفاز اول ویژه سازمان ها و ارگان ها )

مشترکان سازمانی می توانند از کارت اعتباری همکارت استفاده کنند. برای اطلاع از نوع ضمانت و روش عقد قرارداد با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید.

در این روش دریافت تسهیلات بسیار ساده و فارغ از پیچیدگی های بانکی است و تا 30 میلیون تومان به هر شخص تخصیص پیدا می کند.

خدمات ارائه شده در قالب کارت اعتباری همکارت علاوه بر خدمات دندانپزشکی سایر حوزه های درمان و کالا و خدمات دیگر حوزه های مصرف را پوشش داده و نسبت به تسهیلات بانکی مزایای بیشتری دارد.

روش دوم دریافت تسهیلات درمانی ویژه افراد غیرسازمانی

در صورتیکه مشترکان همکارت توانایی ارائه ضامن داشته باشند، فرد با مراجعه به بانک عامل تا 30 میلیون تومان تسهیلات 6 ماهه با کارمزد سالانه 4 درصد دریافت می کند. مشترکان می توانند به راحتی از کلیه خدمات دندانپزشکی اقساطی حتی زیبایی ( لمینت اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، کامپوزیت اقساطی ) استفاده کنند.

هوم همکارت

پیشگفتار

ممکن است همه ما روزی بخواهیم به دندانپزشکی مراجعه کنیم و سلامت های دندان هایمان را بررسی کنیم. در این میان ممکن است دندان ها دچار آسیب هایی شده باشند که نیاز به ترمیم آنها باشد. همانطور که میدانیم با شدت گرفتن مشکلات اقتصادی، انجام خدمات دندانپزشکی برای همه مقدور نیست و هزینه های سنگینی برای آنها در بر دارد.

آیا میدانید دندانپزشکی اقساطی این امکان را به شما می دهد که راحت و بدون دغدغه پرداخت نقدی، کلیه خدمات ترمیم دندان را انجام دهید ؟

در این بخش می خواهیم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که در دندانپزشکی اقساطی چه خدماتی را می توانیم دریافت کنیم و چگونه باید هزینه آن را پرداخت کنیم. با ما همراه باشید.

با جزئیات دندانپزشکی اقساطی بیشتر آشنا شویم

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کردیم، امروزه و با گسترش مشکلات اقتصادی، ممکن است هزینه های دندانپزشکی برای برخی از افراد بسیار سنگین باشد. اما شاید کنجکاو باشید که دندانپزشکی اقساطی چیست ؟ شما میتوانید با کمک سایت ما و با دریافت کارت اعتباری همکارت ، با بهترین مراکز ارائه خدمات دندانپزشکی آشنا شوید و کلیه امور تحت پوشش را انجام دهید.

خدمات دندانپزشکی اقساطی

به سلامت و زیبایی دندان هایتان اهمیت دهید

شما می توانید در این مراکز بسیاری از خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی دریافت کنید و سپس مبلغ قسط را به صورت ماهیانه به همکارت خود واریز کنید. همکارت اولین کارت غیر بانکی معتبر است که شما می توانید با کمک آن خدمات بسیار گسترده ای را دریافت کنید. حال بهتر است تا بررسی کنیم این خدمات شامل چه مواردی می شوند. با ما در ادامه همراه باشید.

دندانپزشکی اقساطی شامل چه خدماتی می شود

شاید اولین، ضروری ترین و دردآورترین مشکلی که برای دندان ها پیش می آید، خرابی آن باشد. از دست دادن سلامت دندان، هم در زیبایی و هم در وضعیت سلامتی به شدت تاثیرگذار است. حال بهتر است تا ببینیم شما در دندانپزشکی اقساطی چه خدماتی را دریافت می کنید.

 • خدمات عصب کشی و پر کردن دندان

رایج ترین نیاز همه افراد به دندانپزشکی، برای عصب کشی و پر کردن دندان است. زمانی که دندان شما دچار خرابی و آسیب شود، در صورتی که به عصب رسیده باشد، باید در ابتدا عصب کشی شود و سپس با مواد مخصوص پر و ترمیم شود. شما می توانید با استفاده از دندانپزشکی اقساطی، عصب کشی و پر کردن دندان هایتان را انجام دهید و به غیر از بازیابی سلامتی تان، دغدغه دیگری نداشته باشید.

 • جراحی و کشیدن دندان عقل

همه ما به خوبی می دانیم که دندان عقل به سرعت دچار خرابی می شود و گاهی اوقات ممکن است دردسرهای بزرگتری نیز برای فرد به وجود بیاورد. بعضی از دندان عقل ها نهفته هستند و ممکن است به طور کامل از لثه خارج نشوند. حتی ممکن است عاج های دندان بیرون بزند اما رویش به طور کامل اتفاق نیفتد. این موضوع می تواند فرد را به شدت آزار دهد و باعث ایجاد بیماری های لثه، خرابی دندان عقل، بوی بد دهان و… شود. بنابراین بعضی از دندان عقل ها تنها نیاز به کشیدن دارند و بعضی دیگر نیاز به جراحی! جراحی دندان عقل از حساسیت های خاص خودش برخوردار است و حتما باید توسط یک دندانپزشک ماهر انجام شود. شما می توانید در دندانپزشکی اقساطی، کلیه خدمات مربوط به کشیدن و جراحی دندان عقل را انجام دهید.

سلامت دندان ها

 • ارتودنسی دندان

زیبایی دندان ها تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره دارد. ممکن است بعضی از افراد با رویش نامنظم و ناهماهنگ دندان هایشان روبرو شوند. این موضوع می تواند در اعتماد به نفس افراد برای لبخند زدن به شدت تاثیر بگذارد. بنابراین چاره کار ارتودنسی است. همانطور که میدانید هزینه های ارتودنسی بسیار سنگین است، اما با استفاده از دندانپزشکی اقساطی شما دیگر نگران پرداخت هزینه نخواهید بود.

 • جرمگیری دندان

اگر دائما بوی بدی را در دهانتان حس می کنید و یا دندان های شما تغییر رنگ داده اند، بهتر است تا از خدمات جرمگیری استفاده کنید. با جرمگیری، بوی بد دهان از بین می رود و رنگ دندان ها سفید و زیبا می شود. علاوه بر آن وجود جرم روی دندان، یکی از اصلی ترین علت های خرابی دندان است. شما می توانید با انجام جرمگیری از خرابی و پوسیدگی دندان هایتان جلوگیری کنید و زیبایی را به دندان هایتان هدیه دهید.

 • پروتز دندان

از دیگر خدماتی که شما می توانید در دندانپزشکی اقساطی دریافت کنید، پروتز دندان است. ممکن است پوسیدگی در بعضی از دندان ها به حدی بالا باشد که دیگر نشود آن را ترمیم کرد. در این صورت به پروتز دندان نیاز است. پروتز دندان، همان دندان مصنوعی است که جایگزین دندان طبیعی می شود. با استفاده از مزایای دندانپزشکی اقساطی شما می توانید پروتز دندان را انجام دهید و نگران پرداخت هزینه های آن نباشید.

دندانپزشکی اطفال زیر نظر بهترین دندانپزشکان

 • دندانپزشکی اطفال

حفظ سلامت دندان های شیری اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که این دندان ها دچار پوسیدگی شوند، حتما باید ترمیم شوند. چرا که اگر زودتر از زمان رویش دندان های دائمی این دندان ها کشیده شود، قطعا دندان های دائمی کج و نامنظم رشد می کنند. دندانپزشکی اطفال، یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی اقساطی است.

دندانپزشکی اطفال

 

 • لمینت، کامپوزیت و ایمپلنت

امروزه لمینت، کامپوزیت و ایمپلنت طرفداران بسیار زیادی دارد. اکثر افراد به دنبال زیبایی دندان های خود هستند و برای انجام این خدمات به دندانپزشکی مراجعه می کنند. همانطور که میدانید این سه خدمات، شامل هزینه های سنگینی است که با دندانپزشکی اقساطی می توان بدون دغدغه پرداخت هزینه، این خدمات را انجام داد.

سخن پایانی

دندانپزشکی اقساطی، یکی از بهترین خدماتی است که می تواند در این اوضاع سخت اقتصادی به مردم کمک کند. شما می توانید کلیه خدماتی را که در بالا به آن اشاره کردیم، بدون دغدغه پرداخت هزینه و با استفاده از همکارت انجام دهید. به خاطر داشته باشید کلیه این امور، توسط دندانپزشکان متخصص و ماهر انجام می شود. همچنین کیفیت این خدمات در حد بسیار عالی است و شما می توانید با خیال راحت این خدمات را دریافت کنید.

سلامت دندان ها، اهمیت بسیار زیادی دارد و حتما باید به آن توجه ویژه ای داشت. اگر نگران پرداخت هزینه های بالای دندانپزشکی هستید، می توانید با استفاده از همکارت و پرداخت اقساطی کلیه این خدمات را دریافت کنید و سلامتی و زیبایی را به دندان هایتان هدیه دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.