درمان اقساطی با همکارت

با توجه به هزینه های بالای درمان و نیاز به درمان اقساطی این خدمت جدید توسط همکارت ارائه شده است . در این خدمت امکان استفاده از دندانپزشکی اقساطی مثل خدمات جراحی اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، دندانپزشکی اقساطی ، کامپوزیت اقساطی وجود دارد . از طرف دیگر ، بیمارستانی ، زیبایی و غیره خدمات درمان اقساطی از طرف همکارت ارائه شده است . در این طرح علاوه بر اینکه سازمان ها و شرکت می توانند خدمات بسیار ویژه اقساطی و با کارمزد بسیار پایین (4درصد) دریافت کنند ، افراد عادی هم می توانند از این خدمات استفاده کنند .

هوم همکارت

درمان اقساطی برای خدمات زیر قابل استفاده است

 • دندانپزشکی اقساطی : شامل کلیه خدمات دندانپزشکی مثل ترمیم و انجام انوع جراحی .  ایمپلنت اقساطی ، خدمات زیبایی دندان مثل لمینت دندان اقساطی ، کامپوزیت دندان اقساطی
 • خدمات زیبایی اقساطی : شامل جراحی بینی و کاشت مو . جراحی لاغری مثل لیپوماتیک اقساطی و اسلیم معده . لیزر و ژل و بوتاکس
 • خدمات بیمارستانی : شامل هزینه بستری در بیمارستان ، هزینه انوع جراحی . هزینه زایمان اقساطی و سزارین اقساطی
 • خدمات مازاد برای مشترکان سازمانی : مشترکان سازمانی علاوه بر خدمات فوق می توانند با توجه به نوع قرارداد با بانک عامل ، از انوع مراکز گردشگری ، فروشگاهی (شامل فروشگاه زنجیره ای جانبو ) ، لوازم خانگی ، خدماتی ، آموزشی و تفریحی شامل 10000 مرکز سراسری استفاده کنند.

 

لازم به توضیح است مشترکان همکارت برای استفاده از این خدمات به غیر از هزینه های کارمزد تسهیلات ، هیچ هزینه دیگری لازم نیست پرداخت کنند. روش دریافت خدمات اقساطی برای دو گروه از مشترکان عادی و سازمانی به شرح زیر است.

کارت-اعتباری-همکارت-اقساطی

خدمات اقساطی برای سازمان ها و شرکت ها و اتحادیه ها

با توجه به قرارداد با بانک های عامل ، سازمان ها می توانند از تسهیلات بانکی تا 100 میلیون تومان برای پرسنل خود بهره مند شوند. کارمزد سالانه تسهیلات 4 درصد است و باز پرداخت آن تا 12 ماه است . در صورتی که یک شرکت یا سازمان بخواهد برای پرسنل خود تسهیلات بلند مدت تر ایجاد کند امکان ارائه تسهیلات با کارمزد 18 درصد ولی 36 ماهه وجود دارد .

چه سازمان هایی میتواند از تسهیلات درمان اقساطی استفاده کنند

تمام شرکت ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی می توانند از تسهیلات فوق استفاده کنند . با توجه به نوع سازمان و دولتی یا غیر دولتی بودن آن نوع قرارداد و ضمانت از طرف بانک عنوان خواهد شد . سازمان های دولتی صرفا با قرارداد می توانند از تسهیلات درمان اقساطی استفاده کنند. شرکت های خصوصی فارغ از تعداد پرسنل هم میتوانند از خدمات استفاده کنند و با توجه به اعتبارسنجی که از طرف بانک انجام می شود احتمال دریافت ضمانت های ساده هم وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید .

خرید همکارتزمان ارائه تسهیلات درمان اقساطی :

در صورت کامل بودن مدارک امکان ارائه تسهیلات ظرف مدت دو هفته ( با توجه به بانک عاملی که انتخاب می شود ) وجود دارد . کارشناسان شرکت تمام تلاش خود را برای ارائه سریع این خدمات انجام خواهند داد.

خدمات شاخص چیست

با توجه به اینکه سازمان کدام بانک را انتخاب میکند ، نوع خدمات و گستره آن مشخص می شود . در نوع تسهیلات 6 ماهه علاوه بر مراکز  اقساط درمانی ، 10000 مرکز خرید در سراسر کشور شامل فروشگاه های زنجیره ای جانبو نیز وجود دارد .

خدمات اقساطی برای اشخاص عادی

افراد عادی هم می توانند از خدمات درمان اقساطی مثل دندانپزشکی اقساطی و یا جراحی بینی اقساطی استفاده کنند. در حالت های مختلف زیر مشترکان می توانند خدمات دریافت کنند . میزان تسهیلات با توجه به وضعیت اعتباری شخص متغیر است .افراد عادی می توانند با ارائه دو فقره چک ضمانت و پرینت حساب سه ماهه تا بیست میلیون تومان اعتبار یکساله دریافت کنند.

خدمات دندانپزشکی اقساطی

درخواست تسهیلات با چک

مشترکان می توانند با ارائه چک (بدون ضامن) درخواست تسهیلات کنند . مدت باز پرداخت حداکثر 12 ماه و کارمزد سالانه آن 4درصد است . بدین معنی که فرد 20 میلیون تومان را یکساله 20/800/000 تومان بازپرداخت می کنند. با توجه به اینکه متقاضیان اعتبار سنجی می شوند، مشترک نباید اقساط معوق بانکی و یا چک برگشتی داشته باشد . مشترک ابتدا در سامانه ثبت نام کرده و سپس اعتبار سنجی می شود . این خدمت فقط در تهران ارائه می شود . محدودیتی برای انتخاب نوع خدمت اقساطی وجود ندارد . مشترک می تواند از این تسهیلات برای دندانپزشکی اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، لمینت اقساطی و یا کامپوزیت اقساطی استقاده کند . در صورتی که مشترک خدمات درمانی اقساطی زیبایی نیاز داشته باشد ، امکان استفاده از این تسهیلات وجود دارد . مشترک می تواند مبلغ تسهیلات در ابتدا 20 میلیون تومان را در دفعه اول استفاده کند. مشترکان خوش حساب می توانند برای دفعات بعد از تسهیلات بالاتری استفاده کنند. مشترکان خوش حساب می توانند از تسهیلات دوم به بعد از امکانات خاص مثل خرید کالا و خدمات غیر درمانی استفاده کنند. حداکثر تسهیلات در حال حاضر 20 میلیون تومان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید .

چطور از خدمات دندانپزشکی تخفیف بگیریم؟درخواست تسهیلات با ضامن کارمند (بدون چک)

چنانچه مشترکان همکارت امکان ارائه ضامن معتبر دارند می توانند از وام با کارمزد بسیار پایین استفاده کنند . کارمزد تسهیلات 4 درصد سالانه است و باز پرداخت اقساط 6 تا 12 ماه است . امکان استفاده از تسهیلات در انواع خدمات درمانی اقساطی وجود دارد . امکان استفاده از این تسهیلات در دندانپزشکی اقساطی ، لمینت دندان اقساطی ، کامپوزیت دندان اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، جراحی بینی اقساطی ، کاشت مو اقساطی و زایمان  سزارین اقساطی وجود دارد .  مشترکان می توانند درخواست 20 میلیون تومان تسهیلات دهند . تامین اعتبار این تسهیلات توسط بانک عامل انجام می شود .

درخواست تسهیلات با پروانه کسب

در صورتیکه فرد دارای پروانه کسب است می تواند از تسهیلات با کارمزد پایین استفاده کند . این تسهیلات با کارمزد 4 درصد سالانه توسط بانک عامل ارائه می شود . بازپرداخت اقساط 6 تا 12 ماه است. امکان استفاده از کل خدمات درمان اقساطی و نیز خدمات مازاد مثل خرید لوازم خانگی اقساطی و گردشگری اقساطی و سایر موارد وجود دارد. حداکثر تسهیلات 20 میلیون تومان است . امکان درخواست تسهیلات به دفعات وجود دارد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید .

دندانپزشکی اقساطی با کارت اعتباری همکارت

خدمات دندانپزشکی اقساطی که شما می توانید با کارت اعتباری همکارت دریافت کنید شامل موارد زیر است. این خدمات در مراکزی ارائه می شود که تعرفه عادی مشتریان همکارت با سایر مشتریان آن مرکز تفاوتی ندارد و مشترکین کارت اعتباری همکارت هنگام پرداخت مبلغ، از شرایط ویژه پرداخت به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت برخوردار می شوند.

هدف همکارت ارائه خدمات با کیفیت و بدون تفاوت با مشتریانی است که به صورت نقد پرداخت می کنند. به همین دلیل تعرفه داخلی هر مرکز که برای تمام مشتریان یکسان است مبنا قرار می گیرد. هم اکنون حدود 80 مرکز دندانپزشکی در سطح شهر تهران مشغول خدمت رسانی به کارت های اعتباری همکارت می باشند.

لیست مراکز همکارت

کارت اعتباری همکارت اولین کارت اعتباری غیربانکی

خدمات دندانپزشکی تحت پوشش کارت اعتباری همکارت شامل موارد زیر می شود

 • خدمات ترمیمی شامل معاینه پرکردن و کشیدن دندان
 • خدمات اندو و عصب کشی
 • انواع جراحی دندان شامل جراحی دندان عقل و کشیدن ریشه باقی مانده
 • ارتودنسی دندان
 • خدمات پریو شامل جرمگیری ، افزایش طول تاج و غیره
 • پروتز دندان شامل دست دندان مصنوعی
 • خدمات دندانپزشکی اطفال
 • ایمپلنت دندان
 • لمنیت دندان و کامپوزیت دندان

خرید همکارتجهت اطلاع از تعرفه ها، هماهنگی جهت نوبت دهی و سایر موارد مرتبط با دندانپزشکی با شماره تلفن 02144281000 تماس حاصل فرمایید.

مشترکان عادی همکارت می توانند علاوه در دریافت تخفیف دندانپزشکی به دو روش از خدمات دندانپزشکی اقساطی استفاده کنند :

روش اول دریافت کارت اعتباری همکارت ( درفاز اول ویژه سازمان ها و ارگان ها )

مشترکان سازمانی می توانند از کارت اعتباری همکارت استفاده کنند. برای اطلاع از نوع ضمانت و روش عقد قرارداد با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید.

در این روش دریافت تسهیلات بسیار ساده و فارغ از پیچیدگی های بانکی است و تا 30 میلیون تومان به هر شخص تخصیص پیدا می کند.

خدمات ارائه شده در قالب کارت اعتباری همکارت علاوه بر خدمات دندانپزشکی سایر حوزه های درمان و کالا و خدمات دیگر حوزه های مصرف را پوشش داده و نسبت به تسهیلات بانکی مزایای بیشتری دارد.

روش دوم دریافت تسهیلات درمانی ویژه افراد غیرسازمانی

در صورتیکه مشترکان همکارت توانایی ارائه ضامن داشته باشند، فرد با مراجعه به بانک عامل تا 30 میلیون تومان تسهیلات 6 ماهه با کارمزد سالانه 4 درصد دریافت می کند. مشترکان می توانند به راحتی از کلیه خدمات دندانپزشکی اقساطی حتی زیبایی ( لمینت اقساطی ، ایمپلنت اقساطی ، کامپوزیت اقساطی ) استفاده کنند.

هوم همکارت

پیشگفتار

ممکن است همه ما روزی بخواهیم به دندانپزشکی مراجعه کنیم و سلامت های دندان هایمان را بررسی کنیم. در این میان ممکن است دندان ها دچار آسیب هایی شده باشند که نیاز به ترمیم آنها باشد. همانطور که میدانیم با شدت گرفتن مشکلات اقتصادی، انجام خدمات دندانپزشکی برای همه مقدور نیست و هزینه های سنگینی برای آنها در بر دارد.

آیا میدانید دندانپزشکی اقساطی این امکان را به شما می دهد که راحت و بدون دغدغه پرداخت نقدی، کلیه خدمات ترمیم دندان را انجام دهید ؟

در این بخش می خواهیم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که در دندانپزشکی اقساطی چه خدماتی را می توانیم دریافت کنیم و چگونه باید هزینه آن را پرداخت کنیم. با ما همراه باشید.

با جزئیات خدمات دندانپزشکی بیشتر آشنا شویم

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کردیم، امروزه و با گسترش مشکلات اقتصادی، ممکن است هزینه های دندانپزشکی برای برخی از افراد بسیار سنگین باشد. اما شاید کنجکاو باشید که دندانپزشکی اقساطی چیست ؟ شما میتوانید با کمک سایت ما و با دریافت کارت اعتباری همکارت ، با بهترین مراکز ارائه خدمات دندانپزشکی آشنا شوید و کلیه امور تحت پوشش را انجام دهید.

خدمات دندانپزشکی اقساطی

به سلامت و زیبایی دندان هایتان اهمیت دهید

شما می توانید در این مراکز بسیاری از خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساطی دریافت کنید و سپس مبلغ قسط را به صورت ماهیانه به همکارت خود واریز کنید. همکارت اولین کارت غیر بانکی معتبر است که شما می توانید با کمک آن خدمات بسیار گسترده ای را دریافت کنید. حال بهتر است تا بررسی کنیم این خدمات شامل چه مواردی می شوند. با ما در ادامه همراه باشید.

دندانپزشکی قسطی شامل چه خدماتی می شود ؟

شاید اولین، ضروری ترین و دردآورترین مشکلی که برای دندان ها پیش می آید، خرابی آن باشد. از دست دادن سلامت دندان، هم در زیبایی و هم در وضعیت سلامتی به شدت تاثیرگذار است. حال بهتر است تا ببینیم شما در دندانپزشکی اقساطی چه خدماتی را دریافت می کنید.

 • خدمات عصب کشی و پر کردن دندان

رایج ترین نیاز همه افراد به دندانپزشکی، برای عصب کشی و پر کردن دندان است. زمانی که دندان شما دچار خرابی و آسیب شود، در صورتی که به عصب رسیده باشد، باید در ابتدا عصب کشی شود و سپس با مواد مخصوص پر و ترمیم شود. شما می توانید با استفاده از دندانپزشکی اقساطی، عصب کشی و پر کردن دندان هایتان را انجام دهید و به غیر از بازیابی سلامتی تان، دغدغه دیگری نداشته باشید.

 • جراحی و کشیدن دندان عقل

همه ما به خوبی می دانیم که دندان عقل به سرعت دچار خرابی می شود و گاهی اوقات ممکن است دردسرهای بزرگتری نیز برای فرد به وجود بیاورد. بعضی از دندان عقل ها نهفته هستند و ممکن است به طور کامل از لثه خارج نشوند. حتی ممکن است عاج های دندان بیرون بزند اما رویش به طور کامل اتفاق نیفتد. این موضوع می تواند فرد را به شدت آزار دهد و باعث ایجاد بیماری های لثه، خرابی دندان عقل، بوی بد دهان و… شود. بنابراین بعضی از دندان عقل ها تنها نیاز به کشیدن دارند و بعضی دیگر نیاز به جراحی! جراحی دندان عقل از حساسیت های خاص خودش برخوردار است و حتما باید توسط یک دندانپزشک ماهر انجام شود. شما می توانید در دندانپزشکی اقساطی، کلیه خدمات مربوط به کشیدن و جراحی دندان عقل را انجام دهید.

سلامت دندان ها

 • ارتودنسی دندان

زیبایی دندان ها تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره دارد. ممکن است بعضی از افراد با رویش نامنظم و ناهماهنگ دندان هایشان روبرو شوند. این موضوع می تواند در اعتماد به نفس افراد برای لبخند زدن به شدت تاثیر بگذارد. بنابراین چاره کار ارتودنسی است. همانطور که میدانید هزینه های ارتودنسی بسیار سنگین است، اما با استفاده از دندانپزشکی اقساطی شما دیگر نگران پرداخت هزینه نخواهید بود.

 • جرمگیری دندان

اگر دائما بوی بدی را در دهانتان حس می کنید و یا دندان های شما تغییر رنگ داده اند، بهتر است تا از خدمات جرمگیری استفاده کنید. با جرمگیری، بوی بد دهان از بین می رود و رنگ دندان ها سفید و زیبا می شود. علاوه بر آن وجود جرم روی دندان، یکی از اصلی ترین علت های خرابی دندان است. شما می توانید با انجام جرمگیری از خرابی و پوسیدگی دندان هایتان جلوگیری کنید و زیبایی را به دندان هایتان هدیه دهید.

 • پروتز دندان

از دیگر خدماتی که شما می توانید در دندانپزشکی اقساطی دریافت کنید، پروتز دندان است. ممکن است پوسیدگی در بعضی از دندان ها به حدی بالا باشد که دیگر نشود آن را ترمیم کرد. در این صورت به پروتز دندان نیاز است. پروتز دندان، همان دندان مصنوعی است که جایگزین دندان طبیعی می شود. با استفاده از مزایای دندانپزشکی اقساطی شما می توانید پروتز دندان را انجام دهید و نگران پرداخت هزینه های آن نباشید.

دندانپزشکی اطفال زیر نظر بهترین دندانپزشکان

 • دندانپزشکی اطفال

حفظ سلامت دندان های شیری اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که این دندان ها دچار پوسیدگی شوند، حتما باید ترمیم شوند. چرا که اگر زودتر از زمان رویش دندان های دائمی این دندان ها کشیده شود، قطعا دندان های دائمی کج و نامنظم رشد می کنند. دندانپزشکی اطفال، یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی اقساطی است.

دندانپزشکی اطفال

 

 • لمینت، کامپوزیت و ایمپلنت

امروزه لمینت، کامپوزیت و ایمپلنت طرفداران بسیار زیادی دارد. اکثر افراد به دنبال زیبایی دندان های خود هستند و برای انجام این خدمات به دندانپزشکی مراجعه می کنند. همانطور که میدانید این سه خدمات، شامل هزینه های سنگینی است که با دندانپزشکی اقساطی می توان بدون دغدغه پرداخت هزینه، این خدمات را انجام داد.

سخن پایانی

دندانپزشکی اقساطی، یکی از بهترین خدماتی است که می تواند در این اوضاع سخت اقتصادی به مردم کمک کند. شما می توانید کلیه خدماتی را که در بالا به آن اشاره کردیم، بدون دغدغه پرداخت هزینه و با استفاده از همکارت انجام دهید. به خاطر داشته باشید کلیه این امور، توسط دندانپزشکان متخصص و ماهر انجام می شود. همچنین کیفیت این خدمات در حد بسیار عالی است و شما می توانید با خیال راحت این خدمات را دریافت کنید.

سلامت دندان ها، اهمیت بسیار زیادی دارد و حتما باید به آن توجه ویژه ای داشت. اگر نگران پرداخت هزینه های بالای دندانپزشکی هستید، می توانید با استفاده از همکارت و پرداخت اقساطی کلیه این خدمات را دریافت کنید و سلامتی و زیبایی را به دندان هایتان هدیه دهید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *