تخفیف خدمات زیبایی با همکارت

تخفیف زیبایی همکارت شامل چه مواردی می شود؟

مشترکان همکارت می توانند علاوه بر خدمات درمانی که در بخش های دیگر ذکر شده است ، تخفیف زیبایی دریافت کنند . هزینه ای که به شما اعلام می شود دقیقا مشابه هزینه به مشتریان عادی مراکز است . شما بعد از اعلام هزینه با نشان دادن همکارت می توانید از تخفیف ویژه مرکز استفاده کنید . در صورتی که مرکز به شما تخفیفی کمتر از میزانی که در وبسایت درج شده است به شما ارائه کرد می توانید با ارائه فاکتور به شرکت ، هزینه مابه تفاوت را دریافت کنید .

خدمات زیبایی شامل موارد زیر است :

  • تزریق ژل ، بوتاکس
  • فیلر
  • لیفت پوست
  • خدمات لیزر پوست
  • برطرف کردن ضایعات پوستی مانند جای جوش رفع چین و چروک پوست
  • برطرف کردن افتادگی پلک
  • خدمات لاغری شامل لیپوماتیک و اسلیم معده
  • کاشت مو
  • جراحی بینی

خدمات زیبایی

مشترکان همکارت می توانند با مراجعه به مراکز طرف قرارداد از تخفیف ویژه همکارت استفاده کنند . با توجه به قرارداد مرکز و نوع خدمتی که ارائه می شود بین 20 تا 50 درصد تخفیف به مشترکان همکارت ارائه میشود . به عنوان مثال در صورتیکه هزینه عادی کاشت موی شما ده میلیون تومان باشد ، شما می توانید با تخفیف ویژه 20 درصدی همکارت برای کاشت مو مبلغ 2 میلیون تومان از هزینه خود صرفه جویی انجام دهید.

خرید همکارتخدمات زیبایی به صورت اقساطی :

مشترکان همکارت می توانند به راحتی از خدمات اقساطی در خدمات زیبایی همکارت استفاده کنند . بدین منظور دو روش زیر به شما پیشنهاد می شود و با توجه به شرایط خود می توانید از هر کدام از روش ها برای پرداخت اقساطی تا 12 ماه استفاده کنید . در صورتیکه شما هر گونه ابهامی در رابطه با خدمات اقساطی زیبایی همکارت دارید می توانید با شماره تلفن های مرکز 02144281000 تماس بگیرید.

روش اول دریافت تسهیلات زیبایی:

مشترکان همکارت با ثبت نام در سامانه اقساطی میتوانید از تسهیلات درمانی تا سقف 6 میلیون تومان و با سود 2.5 درصد ماهانه استفاده کنید . بازپرداخت اقساط 12 ماهه و بدون ضامن و چک است . ضمانت این تسهیلات هم صرفا یک فقره سفته به میزان 150 درصد تسهیلات اعطا شده است .

روش دوم دریافت تسهیلات زیبایی:

در صورتیکه مشترکان همکارت توانایی ارایه ضامن داشته باشند ، فرد با مراجعه به بانک عامل می تواند تا 20 میلیون تومان تسهیلات 6 ماهه با کارمزد سالانه 4 درصد دریافت میکند . مشترکان میتوانند به راحتی از کلیه خدمات‌زیبایی اقساطی ( کاشت مو اقساطی ، جراحی بینی اقساطی ، خدمات لاغری اقساطی ) استفاده کنند .

خدمات زیباییخدمات زیبایی اقساطی برای مشترکان سازمانی و شرکتی :

مشترکان سازمانی همکارت ضمن بهره مندی از کلیه خدمات همکارت می توانند ازخدمات زیبایی اقساطی استفاده کنند . برای اطلاع از نوع ضمانت و روش عقد قرارداد با شماره تلفن 02144281000 تماس بگیرید . روش دریافت تسهیلات بسیار ساده است و تا 100 میلیون تومان به ازای هر نفر می توان از بانک عامل تسهیلات ایجاد کرد . ضمنا محدودیتی برای تعداد پرسنل و نوع قرارداد پرسنل با سازمان وجود ندارد .

بیشتر بخوانید

توجه :

پیشنهاد ما این است با توجه به مشکل شما و نوع خدمت درخواستی بهتر است قبل از مراجعه به هر یک از مراکز ، با شماره تلفن 0214428100 تماس بگیرید . کارشناسان همکارت در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 17 و پنجشنبه از ساعت 10 الی 13 آماده مشاوره و پاسخگویی به شما هستند .

خدمات زیبایی همکارت در استان های تهران ، البرز و اصفهان ارائه می شود .

دندانپزشکی

بهترین کلینیک زیبایی در تهرانکلینیک پوستکلینیک زیباییمرکز زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *