کاهش هزینه­ های زایمان با استفاده از کارت تخفیف همکارت:

داشتن فرزند یکی ازشیرین­ ترین تجربه های زندگی هر شخصی است. با این حال تعداد زیادی از افراد نگران هزینه­ های زایمان و خدمات بیمارستانی هستند. کارت تخفیف همکارت برای سهولت زایمان پیشنهادات ویژه ­ای برایتان دارد.

زایمانزایمان

زایمان و هزینه­ های آن:

زایمان یکی از لذت­ بخش ­ترین تجربه­ های هر خانواده­ای می­باشد.

این روزها هزینه­ های بستری و زایمان نسبتا سنگین می­باشد و حتی ممکن است هزینه­ های بالا، این تجربه­ ی شیرین منجر به ایجاد نگرانی در خانواده ­ها شود.

هزینه­ ی زایمان به عوامل مختلفی مثل نوع بیمارستان، دستمزد جراح مربوطه، نوع زایمان و سایر خدمات بستگی دارد. معمولا هزینه ی زایمان طبیعی و سزارین مشابه بوده و تفاوت کمی با یکدیگر دارند.

 البته زایمان طبیعی هزینه­ هایی مثل دوره­ های ورزشی و دوره ­های توجیهی دارد. علاوه بر این هزینه ­ی بستری در بیمارستان­ های خصوصی بیشتر از بیمارستان ­های دولتی و نیمه دولتی می­باشد.

از طرفی این روزها بیشتر بانوان پایدار استرس زایمان طبیعی را دارند و به همین علت ترجیح میدهند برای زایمان کردن از روش زایمان سزارین کمک بگیرند.

 یکی از اتفاقات ناخوشایند در مسیر زایمان سزارین، هزینه‌های بسیار بالای آن است.

کارت تخفیف چیست؟البته افرادی که تحت پوشش بیمه‌های تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، بیمه‌ی درمانی و … هستند، قادر هستند از حق بیمه‌ی خود برای کاهش جزئی هزینه‌ها استفاده کنند‌.

اما متاسفانه این نوع بیمه‌نامه‌ها درصد پایینی از هزینه‌ی زایمان را پرداخت می‌کنند و بیماران مجبورند بخش زیادی از هزینه‌های بستری و زایمان را خودشان بپردازند.

طبیعی است که همه­ ی ما  همواره به دنبال دریافت بهترین خدمات با مناسب­ترین قیمت باشیم. اما پیدا کردن یک روش مناسب برای کاهش هزینه­ ها حائز اهمیت است.

 علاوه بر این ممکن است تعدادی از بیماران تمایل داشته باشند زایمان خود را در بیمارستان‌های خصوصی انجام دهند.

اما هزینه‌های سنگین زایمان در بیمارستان‌های غیر دولتی موجب می‌شود این بیماران نتوانند برای زایمان به بیمارستان‌های خصوصی مراجعه کنند.

در این راستا تعدادی از بیمه‌شوندگان با عضویت در بیمه‌های تکمیلی سعی می‌کنند هزینه‌های خود را کاهش دهند.

بیمه تکمیلی توسط شرکت‌های مختلفی ارائه می‌شود و خدمات مشخصی را با مبلغ معین و محدودی تحت پوشش قرار می‌دهد.

علاوه بر این بیمه‌های تکمیلی معمولا زمان انتظار دارند. یعنی برای زایمان بایستی حداقل ۹ ماه صبر کنید و سپس هزینه‌ی خود را دریافت کنید.

 کارت تخفیف همکارت چیست؟

کاهش هزینه­ ی زایمان با کارت تخفیف همکارت کاهش هزینه­ ی زایمان با کارت تخفیف همکارت

با توجه به تمامی نکات فوق، کارت تخفیف همکارت در راستای رفاه مشتریان و کاهش هزینه‌های بستری و زایمان آنها خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد.

در حال حاضر کارت تخفیف همکارت توسط شرکت الماس کارت ایرانیان صادر شده و توسط تعداد زیادی از هموطنان مورد استفاده می‌باشد.

این روزها کارت­ های تخفیف مختلفی صادر می­‌شوند که تعداد زیادی از آن‌ها سعی دارند با استفاده از تبلیغات دروغین و وسوسه انگیز مشتریان زیادی را جلب نمایند.

از این رو یافتن یک کارت تخفیف خوب با مزایای شگفت­انگیز اهمیت بالایی دارد.

 کارت تخفیف همکارت جزو معدود کارت تخفیف‌هایی است که به تایید رسیده و بسیار پرطرفدار می‌باشد.

اولین نکته‌ای که در رابطه با کارت‌تخفیف همکارت بایستی متذکر شویم، این است که همکارت به هیچ عنوان هیچ شباهتی به بیمه‌نامه‌ها ندارد‌.

 تفاوت کارت تخفیف همکارت با بیمه نامه ‌ها :

همکارتهمکارت

 • سهولت در ثبت نام:

حتی اگر برای یک بار هم قصد عضویت در سازمان‌های بیمه‌ای را داشته اید، قطعا درک نموده­اید که عضویت در بیمه‌نامه‌ها مراحل اداری زیادی دارد و تا تکمیل آنها، شما تحت پوشش بیمه نمی‌باشید.

در حالی که برای عضویت و دریافت کارت تخفیف همکارت، نیازی ندارید مراحل اداری پیچیده‌ای را طی کنید. حتی نیاز به ارسال مدارک ویژه‌ای مثل برگ سلامت، تست مورفین، سند منزل و … نیست.

 • سقف تعهدات مالی نامحدود:

دومین تفاوت کارت تخفیف همکارت، سقف تعهدات آن است. بیمه‌ها به طور معمول سقف مشخصی برای ارائه‌ی خدمات خود دارند.

 در حالی ‌که با استفاده از کارت تخفیف همکارت قادر هستید از خدمات آن به طور نامحدود استفاده نمایید.

 • معرفی چند کارت تخفیف خوبنوع پوشش:

 بیمه‌ها به طور معمول تنها هزینه‌ی خدمات درمانی را تقبل می‌کنند.

یعنی اگر شما قصد استفاده از خدمات درمانی را داشته باشید، بیمه مقدار مشخصی از هزینه‌ی آن را تقبل می‌کند.

اما اگر قصد استفاده از خدمات زیبایی مثل جراحی بینی، کاشت مو و … را داشته باشید، بیمه به هیچ عنوان هزینه‌ی آن را نمی‌پردازد.

 • پرداخت سالانه:

 بیشتر بیمه‌های درمانی دولتی ماهانه هزینه‌ای نسبتا بالا برای حق عضویت دریافت می‌کنند.

بیمه‌های تکمیلی نیز به طور سالانه در ازای هر نفر هزینه‌ای نسبتا سنگین دریافت می‌کنند.

در حالی که با داشتن کارت تخفیف همکارت نیازی نیست ماهانه حق عضویت بپردازید.

 مزایای استفاده از کارت تخفیف همکارت:

 • حق عضویت اندک:

برای خرید کارت تخفیف همکارت نیازی نیست هزینه‌های سنگین بپردازید. کافی است سالانه مبلغ اندکی را به عنوان حق عضویت بپردازید.

 • خدمات نامحدود:

 از جمله ویژگی‌های مثبت کارت تخفیف همکارت، خدمات نامحدود آن است.

 • مراکز معتبر:

از مزایای کارت تخفیف همکارت، مراکز معتبر آن است. با استفاده از کارت تخفیف همکارت دیگر نیازی نیست برای کاهش هزینه‌ها به مراکز نامعتبر مراجعه نمایید‌.

با کمک کارت تخفیف خود می‌توانید از خدمات بهترین کلینیک‌ها، مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و دندانپزشکی با مناسب‌ترین قیمت بهره ببرید.

همکارتی‌های عزیز قادرند با استفاده از کارت‌تخفیف همکارت خود از خدمات ویژه‌ی آن مثل هزینه‌های بستری و زایمان، خدمات دندانپزشکی، خرید سمعک، خدمات چشم پزشکی، جراحی بینی، کاشت مو، لیپوماتیک، لیزر، تزریق فیلر و بوتاکس، لیزر موهای زائد و سایر خدمات زیبایی استفاده کنند.

 • ایمپلنت اقساطیکاهش هزینه‌ها:

با کمک کارت تخفیف همکارت، مشتریان می­توانند حداکثر ۵۰ درصد تخفیف دریافت نموده و هزینه‌های خود را نصف نمایند.

 • پرداخت هزینه­ های بستری به صورت اقساطی:

با استفاده از کارت تخفیف همکارت میتوان هزینه­های زایمان، خدمات بستری و هزینه­ های دندانپزشکی را به طور اقساطی و تنها با ارائه ­ی سفته ­ی بانکی پرداخت نمود.

 • پوشش همه اقشار:

فرقی نمی­کند خانم هستید یا آقا و در چه منصب شغلی قرار دارید. در هر صنفی که هستید قادر هستید برای خود کارت تخفیف همکارت تهیه کنید.

 • سقف نامحدود:

اگرچه با کمک بیمه‌های درمانی می‌توانید بخش کوچکی از هزینه‌های خود را پس بگیرید، یک نکته‌ی مهم در مورد بیمه‌های تکمیلی سقف محدود خدمات آن است.

اما کارت تخفیف همکارت هیچ محدودیتی در سقف مبلغ مورد استفاده ندارید و شما قادر هستید بسته به نیاز خود از خدمات آن استفاده کنید.

 • رسیدگی به دندان هاسهولت استفاده:

استفاده از کارت تخفیف همکارت بسیار ساده بوده و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. کافی است برای استفاده از همکارت خود، موقع مراجعه آن را به مراکز همکارت ارائه دهید.

 • تخفیفات آنی:

 با کمک کارت‌تخفیف همکارت بلافاصله پس از ارائه ی کارت تخفیف، از تخفیفات بهره مند می‌شوید. یه عبارتی نیازی نیست در صف انتظار باقی بمانید.

نحوه ی خرید کارت تخفیف همکارت:

خرید کارت تخفیف همکارتخرید کارت تخفیف همکارت

 همانطور که پیشتر از این نیز اشاره شد، برای خرید کارت تخفیف همکارت نیازی به گذراندن مراحل اداری نیست و هدف اصلی همکارت ایجاد آسایش برای هموطنان است.

در مرحله‌ی اول بهتر است به وبسایت همکارت به نشانی www.hamcart.com مراجعه و قسمت مشاوره را انتخاب کنید.

پس از کسب آگاهی از شرایط و امکانات به قسمت ثبت نام بروید‌.

لازم است برای ثبت نام اطلاعات اولیه‌ای مثل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و نشانی منزل خود را وارد نمایید‌ و پس از آن هزینه‌ی خرید کارت را واریز نمایید.

بلافاصله پس از تایید ثبت نام شما قادر هستید از تخفیفات طلایی کارت تخفیف همکارت بهره مند شوید.

حتما پیش از مراجعه به مراکز همکارت با کارشناسان همکارت تماس برقرار کنید تا در اسرع وقت به نزدیک‌ترین مراکز همکارت ارجاع داده شوید. شماره تماس کارشناسان همکارت: 021.44281000

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *