کارت تخفیف همکارت ، راهی برای کاهش هزینه­ های فیزیوتراپی :

کارت تخفیف همکارت، توسط گروه الماس کارت ایرانیان و در راستای کاهش هزینه­ های درمانی مشتریان گرامی عرضه می­شود.

 ممکن است برای همه سوال ایجاد ­شود که هدف از ارائه­ ی  کارت تخفیف همکارت چیست ؟ استفاده از آن چه شرایطی دارد و در چه مواقعی میتوان از آن استفاده نمود؟

در حال حاضر عده ی زیادی از هموطنان تحت پوشش بیمه های درمانی نیستند.

بیمه های درمانی غالبا بخشی از هزینه‌های درمانی را پوشش می‌دهند، اما باز هم پرداخت بخش اعظمی از هزینه‌های درمانی به عهده‌ی بیماران است.

 بعضی از خدمات درمانی مثل فیزیوتراپی هزینه‌های سنگینی دارند و عده ی زیادی از بیماران قادر نیستند این هزینه‌های سنگین را بپردازند.

پیش از بحث درباره ی کارت تخفیف همکارت ، بهتر است  با لزوم مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی آشنا شویم.

چه کسانی حتما باید به فیزیوتراپیست مراجعه کنند؟

فیزیوتراپی برای بعضی بیماران ضروری استفیزیوتراپی برای بعضی بیماران ضروری است.

فیزیوتراپی در حقیقت علم بررسی و تغییر فیزیک بدن می‌باشد و فیزیوتراپیست فردی است که با سنجش وضعیت بدن بیماران و به کارگیری حرکات فیزیکی اقدام به بهبود شرایط فیزیکی بیماران میکند.

حوزه ی فعالیت فیزیوتراپیست ‌ها گسترده است و میتوان گفت تقریبا همه‌ی انسان‌ها نیاز به مراجعه به فیزیوتراپیست را دارند.

اما اصلی‌ترین دلایل مراجعه به فیزیوتراپیست موارد زیر می‌باشد :

کاهش شدت درد، توانبخشی افراد پس از آسیب‌های شدید مثل تصادف و سکته‌ی مغزی، بهبود آسیب‌های ناشی از فعالیت‌های ورزشی سنگین، جلوگیری از ناتوانی سالمندان، بهبود قدرت کنترل ادرار و مدفوع.

بنابراین اگر به اختلالات مغز و اعصاب، نارسایی قلبی و گرفتگی عروق، بیماری روماتیسم، بیماری‌های ارتوپدی و صدمات ناشی از فعالیت ورزشی مبتلا هستید باید تحت درمان فیزیوتراپی قرار بگیرید.

 • کارت تخفیف چیست؟بیماران مبتلا به بیماری­ های مغز و اعصاب:

در بیماران مبتلا به اختلالات مغز و اعصاب  فیزیوتراپی نقش بسیار مهمی در پیشگیری از ناتوانی و ضعف عضلات دارد.

 • بیماران مبتلا به بیماری­ های قلبی

بیماران مبتلا به بیماری‌های قلب و عروق با مراجعه ی به موقع به کلینیک‌های فیزیوتراپی می‌توانند با تکنیک‌های صحیح تنفس و نحوه ی انجام دادن فعالیت‌های فیزیکی آشنا شوند و تا حد زیادی از پیشرفت بیماری خود جلوگیری نمایند.

 • بیماران روماتیسمی:

بیماران روماتیسمی کسانی هستند که به یکی از بیماری‌های آرتریت روماتوئید و آرتروز و  پوکی استخوان مبتلا هستند.

این دسته از بیماران باید هرچه سریع‌تر تحت درمان‌های الکتریکی، حرارتی، دستی و تمرینات فیزیکی قرار بگیرند تا ضمن تقویت ماهیچه‌ها شدت درد نیز کاهش یابد.

 • بیماران ارتوپدی:

بیماران ارتوپدی ضمن مراجعه به متخصص و انجام اقدامات دیگر مثل مصرف دارو بایستی به کلینیک فیزیوتراپی مراجعه کنند.

بیمارانی که دچار کشیدگی تاندون، تحلیل مفاصل و … شده اند و مورد عمل جراحی قرار گرفته اند باید به طور منظم به فیزیوتراپیست مراجعه کنند.

 • سایر بیماران:

بیماران پوستی، زنان باردار و افراد سالمند و افراد مبتلا به ام اس نیز در شرایطی خاص و با تجویز پزشک متخصص باید به فیزیوتراپیست متخصص مراجعه نمایند‌.

ایمپلنت اقساطی مدت زمان و تعرفه ی خدمات فیزیوتراپی:

تعداد جلسات  و هزینه‌ی هر جلسه فیزیولوژی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. شدت بیماری، نوع درمان، روند بهبود وضعیت بدن و شهرستان محل سکونت از عوامل تعیین کننده‌ی تعداد جلسات فیزیوتراپی هستند.

هزینه ی هر جلسه نیز به نوع درمان وابسته می‌باشد.

چرا هزینه‌ی فیزیوتراپی زیاد است؟

هزینه های سنگین فیزیوتراپی، عامل اصلی عدم مراجعه به فیزیوتراپیستهزینه­ های سنگین فیزیوتراپی ، عامل اصلی عدم مراجعه به فیزیوتراپیست

تعرفه‌های مصوب وزارت بهداشت در حوزه‌ی خدمات فیزیوتراپی سالانه اعلام می‌گردد.

بیمه‌های درمانی نیز فقط بخشی از هزینه‌ی درمان‌های متداول مثل اولتراسوند، اینفرارد آی آر و فارادیک را پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر این اگر وضعیت بیماری وخیم باشد و نیاز داشته باشد که برای چند عضو خود تحت درمان فیزیوتراپی قرار بگیرد، شرکت‌های بیمه معمولا قسمتی از هزینه‌ی فیزیوتراپی دو عضو را می‌پردازند و بیمار مجبور خواهد بود مابقی هزینه را بپردازد.

برای کاهش هزینه‌های فیزیوتراپی چه کار کنیم؟

اگر شما نیز جزو بیمارانی هستید که باید تحت درمان فیزیوتراپی قرار بگیرید، اما نگران هزینه‌های هنگفت آن هستید، اصلا نگران نباشید.

کافی است کارت تخفیف همکارت بخرید و هزینه های خود را کاهش دهید. کارت تخفیف همکارت شبیه بیمه‌های تکمیلی است.

برای دریافت کارت تخفیف خود کافی است سالانه مبلغی را به عنوان حق عضویت بپردازید و از تخفیفات شگفت انگیز آن استفاده نمایید.

چرا کارت تخفیف همکارت تهیه کنیم؟

کارت تخفیف همکارت خدمتی نوین از شرکت الماس کارت ایرانیان می­باشد که با هدف خدمت رسانی و کاهش هزینه­ های درمانی هموطنان ارائه می­شود. این کارت تخفیف امکان بهره مندی از خدمات دندانپزشکی، درمانی و خدمات زیبایی را فراهم می‌نماید.

همکارتکارت تخفیف همکارت

نکته ای که باید متذکر شویم این است که کارت تخفیف همکارت ، مطلقا کارت بیمه نیست. بلکه کارت تخفیفی است که تخفیف های از پیش تعیین شده‌ای دارد و شما عزیزان قادر هستید همیشه از تخفیفات آن بهره ببرید.

تفاوت کارت تخفیف همکارت با بیمه نامه­ ها چیست؟

 • سهولت در ثبت نام:

معمولا برای عضویت در بیمه نامه‌ها باید مراحل ویژه ای را طی کنید. علاوه بر این بیمه شوندگان باید شرایط عضویت در بیمه را داشته باشند.

در حالی‌ که برای دریافت کارت تخفیف همکارت شما نیازی به طی کردن مراحل اداری و داشتن شرایط خاصی ندارید.

شما با هر شغلی و با هر میزان درآمدی که دارید، می‌توانید در سامانه ثبت نام نموده و از خدمات درمانی ( دندانپزشکی، پاراکلینیکی و زیبایی ) بهره ببرید.

 • کارت تخفیف دندانپزشکیعدم نیاز به پرداخت حق فرانشیز:

با در دست داشتن کارت تخفیف همکارت نیازی به پرداخت حق فرانشیز نیست. در حالی که بیمه ‌های درمانی حق فرانشیز دارند. یعنی به ازای هر مراجعه شما بایستی هزینه ای بیشتر از جلسات قبلی پرداخت نمایید.

 • استفاده­ی نامحدود از خدمات درمانی:

معمولا برای استفاده از خدمات درمانی با استفاده از بیمه، همیشه با محدودیت در سقف هزینه‌ها مواجه هستیم. یعنی هر بیمار در طول سال تا سقف مشخصی می‌تواند از بیمه ‌ی خود استفاده کند.

 در حالی که با کارت تخفیف همکارت بیماران گرامی محدودیتی در حداکثر میزان استفاده از تخفیف ­ها را ندارند.

 • تخفیفات بسیار مناسب:

با استفاده از کارت تخفیف همکارت قادر خواهید بود همواره ۱۰ الی ۵۰ درصد تخفیف کسب کنید و با خیالی آسوده به کلینیک فیزیوتراپی که با همکارت قرارداد دارند مراجعه نموده و با پرداخت قسمت کمی از هزینه­ ها تحت درمان قرار بگیرید.

حال این که بیمه مقدار کمی از هزینه­ها را پوشش می­دهد و موقع مراجعه به فیزیوتراپی بایستی همه­ ی هزینه را بپردازید و سپس ضمن ارائه ­ی مدارک به شرکت بیمه، بخشی از هزینه­ ی پرداختی را دریافت نمایید.

معرفی چند کارت تخفیف خوبمزایای کارت تخفیف همکارت:

 • حق عضویت ناچیز:

برای عضویت و دریافت کارت تخفیف خود سالی یک بار هزینه ­ی ناچیزی پرداخت می­کنید.

 • تخفیفات باورنکردنی:

با استفاده از کارت تخفیف همکارت قادر خواهید بود ۱۰ الی ۵۰ درصد تخفیف در همه­ ی حوزه­ ها دریافت نمایید.

با در دست داشتن کارت تخفیف خود قادر هستید ایده­آل ترین و بهترین خدمات درمانی را با قیمتی بسیار مناسب دریافت نمایید.

 • مراکز معتبر:

تمامی پزشکان و مراکز طرف قرارداد با همکارت ، جزو مطرح ­ترین و خبره ­ترین پزشکان در تخصص خود می­باشند و شما می­توانید بدون هیچ نگرانی به این مراکز مراجعه نمایید.

 • پشتیبانی خوب:

مراکز طرف قرارداد با همکارت به طور مرتب مورد بازرسی قرار می­گیرند تا هیچ نوع کوتاهی در خدمت رسانی به شما عزیزان رخ ندهد.

چگونه کارت تخفیف  همکارت دریافت کنیم؟

اگر نیاز به درمان فیزیوتراپی، دندانپزشکی و خدمات پاراکلینیکی دارید، کافی است به سایت همکارت مراجعه نموده و مراحل ثبت نام را طی نمایید.

همکارتکارت همکارت

پس از ثبت نام و دریافت کارت تخفیف همکارت خود، برای اطلاع از نزدیک­ترین مراکز فیزیوتراپی کافی است با  ۰۲۱-۴۴۲۸۱۰۰۰ تماس بگیرید و سوالات خود را از مشاوران همکارت بپرسید. همکارت همواره آماده­ی خدمت رسانی به مشتریان گرامی می­باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *