امروزه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، بسیاری از افراد با این سوال مواجه می شوند که وام کارت اعتباری چیست؟ متاسفانه به دلیل مشکلات اقتصادی، افراد قادر به خریداری کالاهای مورد نیاز خود به صورت نقدی نمی باشند. اما امروزه برخی از موسسه های مالی چاره ای اندیشیده اند.

دولت پس از آن که متوجه قدرت خرید پایین کالا های مورد نیاز مردم به صورت نقدی شد، وام هایی را در نظر گرفت تا افراد بتوانند به وسیله آن ها تمامی وسایل یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری نمایند و اقساط را هر سی روز یک بار به بانک ها پرداخت نمایند. اما مشکل اینجا بود که شرایط دریافت وام بسیار دشوار بود. افراد برای دریافت وام نیاز به چندین ضامن و وثیقه های معتبر داشتند تا بتوانند از وام بانک ها برای خرید کالا یا دریافت خدمت بهره مند شوند.

اما خوشبختانه موسسه مالی همکارت، شرایط آسوده ای برای خرید کالا یا دریافت خدمات مورد نیاز افراد را به صورت اقساطی را ارائه نمودند. یکی از بهترین شرایط برای برطرف نمودن تمامی نیاز ها، دریافت وام کارت اعتباری می باشد. بسیاری از افراد با سوال شرایط دریافت وام کارت اعتباری چیست؟ مواجه می شوند. جالب است بدانید تمامی افراد می توانند از مزایای وام های اعتباری بهره مند شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا با شرایط دریافت وام کارت های اعتباری بیشتر آشنا بشوید.

شرایط دریافت وام کارت اعتباری

شرایط دریافت وام کارت اعتباری چیست؟

یکی از مهم ترین نکات برای دریافت وام کارت های اعتباری، دارا بودن تمامی شرایط می باشد. یکی از مهم ترین شرایطی که افراد می بایست برای دریافت کارت های اعتباری داشته باشند، سن قانونی است. افراد برای دریافت وام کارت اعتباری می بایست حداقل 18 سال تمام را داشته باشند تا بتوانند وام کارت اعتباری را دریافت نمایند. البته افرادی که در سنین کمتری هستند، می توانند از مزایای وام کارت اعتباری بهره مند شوند. والدین می توانند برای تهیه نیاز فرزندان زیر 18 سال خود، اقدام به دریافت وام کارت اعتباری نمایند. لازم به ذکر است، دریافت وام برای افراد زیر هجده سال بدون مراجعه والدین امری غیر ممکن است.

یکی دیگر از شرایط دریافت وام کارت اعتباری، دارا بودن حساب بانکی معتبر و نداشتن بدهی معوق بانکی می باشد. بسیاری از افراد با این سوال مواجه می شوند، که ارتباط حساب بانکی معتبر با دریافت وام کارت اعتباری چیست؟ افراد برای دریافت وام کارت های اعتباری نیازی به ضامن ندارند و خودشان می توانند ضمانت وام خود را انجام دهند. اما برای آن که بتوانید ضامن خود بشوید، می بایست یک پرینت سه ماهه از تراکنش های حساب خود داشته باشید و علاوه بر آن اعتبارسنجی (یک استعلام از طریق بانک از حساب و سابقه ی دریافت وام) خود دریافت نمایید. مشاورین همکارت با استعلام اعتبارسنجی میزان دریافت اعتبار یا وام کارت اعتباری شما را مشخص می کنند.

 

مراحل دریافت وام کارت های اعتباری چیست؟

در مرحله اول با مراجعه به وبسایت همکارت، در اینجا نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را قرار می دهید تا در اسرع وقت مشاورین همکارت با شما تماس حاصل کرده و مشاوره لازم در خصوص دریافت وام کارت اعتباری را انجام دهند. به یاد داشته باشید که حتما باید یکی از مواردی (کارت اعتباری انفرادی، کارت اعتباری سازمانی و یا همکاری با ما) مشخص شده را انتخاب کنید تا مشاورین مربوطه به درستی شما را راهنمایی کنند. بعد از تماس مشاورین ما و استعلام و اعتبارسنجی حساب برای دریافت وام کارت اعتباری، می بایست ابتدا پرینت از حساب بانکی خود دریافت نمایید. در ادامه می بایست مدارکی همچون کارت ملی، شناسنامه، یک قبض از منزل یا گواهی محل سکونت و سفته یا چک برای ضمانت خود همراه داشته باشید. پس از فراهم کردن مدارک، به یکی از دفاتر همکارت مراجعه کنید.

مزایای دریافت وام کارت اعتباری

 

 

مزایای دریافت وام کارت اعتباری چیست؟

همان طور که دربخش های قبل به آن اشاره شد، امروزه تمامی بانک ها وام هایی را که در نظر می گیرند، دارای شرایط خاصی هستند. افراد برای دریافت وام از بانک، می بایست حداقل دو ضامن معتبر کارمند داشته باشند. علاوه بر آن، متقاضیان وام باید یک وثیقه سنگین و معتبر همچون جواز کسب یا سند ملک به همراه خود داشته باشند. جالب است بدانید پس از طی نمودن تمامی مراحل، متقاضیان می بایست مدت زمان بسیار طولانی را جهت دریافت وام صبر کنند. در بیشتر موارد باید سپرده ای را مدتی در حساب بانکی خود نگه دارند و بعد از آن بتوانند قسمتی از آن سپرده را به صورت وام دریافت کنند. یا در برخی موارد باید سود سالانه و یا قسط اول را هنگام دریافت وام پرداخت کنند.

بسیاری از افراد با این سوال مواجه می شوند که مزایای دریافت وام کارت اعتباری چیست؟ یکی از مهم ترین مزایای دریافت وام کارت اعتباری، انجام تمامی مراحل با سرعت بالا می باشد، به طوری که روند ثبت نام تا دریافت اعتبار و وام کارت اعتباری در کمتر از یک هفته و به آسانی انجام می شود. امروزه بسیاری از افراد فرصت مراجعه حضوری را برای دریافت وام ندارند. آن ها می توانند با مراجعه به وب سایت همکارت در کمتر از 15 دقیقه ثبت نام اولیه وام خود را انجام دهند.

یکی دیگر از مزایای دریافت وام کارت اعتباری، بهره یا کارمزد سالیانه کم می باشد. همکارت برای وام های کارت اعتباری 4 الی 1۵ درصد کارمزد سالانه در نظر گرفته اند تا تمامی مردم بتوانند از مزایای فراوان وام کارت اعتباری بهره مند شوند.

وام کارت اعتباری شامل حال چه کسانی نمی باشد؟

نکاتی در زمینه دریافت وام کارت اعتباری

یکی از مهم ترین نکاتی که می بایست در زمینه دریافت وام کارت اعتباری به آن توجه ویژه ای نمایید، وارد نمودن اطلاعات محل سکونت به درستی و با دقت می باشد. بسیاری از افراد با این سوال مواجه می شوند که ارتباط اطلاعات محل سکونت با دریافت وام کارت اعتباری چیست؟ همان طور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، وامی که متخصصان مالی در وب سایت همکارت در نظر می گیرند به صورت یک کارت اعتباری است که به درب منزل شما ارسال می گردد البته شما می توانید کارت اعتباری خود را در لحظه ثبت نام حضوری هم دریافت کنید. به همین دلیل، اگر آدرس و کد پستی را به دقت وارد نکنید ممکن است کارت اعتباری شما به دست شما نرسد.

وام کارت اعتباری شامل حال چه کسانی نمی باشد؟

همان طور که وام کارت اعتباری از مزایای فراوانی برخوردار می باشد، ممکن است برخی از اوقات افراد نتوانند از مزایای آن بهره مند شوند. طبق سخنان متخصصان همکارت، افرادی که اتباع هستند و ملیت ایرانی ندارند، نمی توانند از مزایای وام کارت اعتباری بهره مند شوند. همچنین افراد زیر ۱۸ سال بدون ضمانت والدین خود نمی توانند همکارت داشته باشند.

امروزه دریافت وام کارت اعتباری نسبت به بانک بسیار آسوده تر است. افراد می توانند برای دریافت این وام، در کمترین زمان ممکن اقدام نمایند و آن را در اسرع وقت دریافت نمایند. پیشنهاد می شود اگر با سوالاتی همچون وام کارت اعتباری چیست؟ مواجه شدید، حتما با کارشناسان همکارت صحبت کنید و راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *