این روزها که هر هفته و بعضا هر روز شاهد افزایش قیمت ها هستیم، بیش از هر وقت دیگری نیاز به استفاده از کارت اعتباری دیده می شود. حال باید توضیح دهیم که کارت اعتباری چیست و چرا هر فرد باید یک کارت اعتباری داشته باشد.

کارت اعتباری انواع مختلفی دارد که امروز میخواهیم در مورد کارت اعتباری برای خرید اقساطی توضیح دهیم.

 

کارت اعتباری برای خرید اقساطی چیست؟

در این مدل کارت اعتباری، با توجه به توان پرداخت اقساط ماهانه و حقوق دریافتی هر فرد اعتباری به او تعلق داده می شود که می تواند برای خرید یا دریافت خدمات اعتباری از آن استفاده کند.

استفاده از کارت اعتباری در این نوع محدود به مراکز منتخب آن سازمان می باشد که تنوع مراکز خرید و یا مراکز خدمت رسانی کلید اصلی رقابت بین سازمان های ارائه دهنده کارت اعتباری و همچنین انتخاب متقاضی می باشد.

کارت اعتباری همکارت چیست؟

کارت اعتباری همکارت هم از همین نوع کارت های اعتباری می باشد که در آن دارنده با توجه به درامد خود از میان مراکز متنوع آن خرید اقساطی انجام می دهد. نقطه تمایز کارت اعتباری همکارت در میان رقبا، بروکراسی و کاغذبازی کم، صدور در کوتاه ترین مدت زمان، تنوع بالای مراکز و البته ارائه آن تا سقف 50 میلیون تومان به متقاضیان انفرادی آن می باشد.

مراکز جدید کارت اعتباری همکارت

هر هفته مراکز مختلفی به خانواده کارت اعتباری همکارت اضافه می شوند که در هفته اول اسفند مراکز زیر به مجموعه ی مراکز منتخب کارت اعتباری همکارت اضافه شدند.

نیاز به استفاده از خدمات روانکاوی و روانشناسی در این سال ها دیگر بر کسی پوشیده نیست. کارت اعتباری همکارت دومین مرکز روانشناسی خود رو معرفی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

نزدیک نوروز ایرانی هستیم و یکی از بزرگ ترین تقاضاهای هر خانواده ای استفاده از خدمات زیبایی است. مرکز زیبایی مهناز خاتمی در تهران واقع در خیابان پاسداران تازه ترین مرکز از ده ها مرکز منتخب کارت اعتباری همکارت برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

یکی از پر مخاطب ترین کلاس های آموزشی در سال های گذشته، آموزش آرایشگری و تلاش برای شروع فعالیت کاری در زمینه ی آرایشگری است. شما همین حالا با دریافت کارت اعتباری همکارت می توانید در آکادمی زیبایی ژون زمینه ی جدید کاری خود را آغاز کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

دکتر مهربانی عضو جدید خانواده کارت اعتباری همکارت در زمینه ی جراحی های زیبایی و لاغری است که سه شعبه در استان تهران و البرز دارد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

 

یکی دیگر از نیازهای ضروری نزدیک به سال نو خرید پوشاک برای این مناسبت می باشد. دو مجموعه موفق جامه سرا و صدرا در این زمینه به خانواده کارت اعتباری همکارت اضافه شدند که شما برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

گروه تولیدی کاج در زمینه تولید دکوراسیون چوبی و مبلمان در واقع در یافت آباد تهران آماده خدمت رسانی به دارندگان همکارت می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

و اما کارت اعتباری همکارت مفتخر است که دومین مرکز تخصصی رینگ و لاستیک و … را این بار در شرق تهران به خانواده خوب اجرا کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی عکس کلیک کنید.

اگر هنوز برای دریافت کارت اعتباری همکارت اقدام نکردید، روی این لینک کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *